Проект договору 37. Калій хлористий. #37
Інформація про предмет торгів
Предмет торгів37. Калій хлористий
Опис предмета договоруТоварно-матеріальні цінності – хлорид калію із вмістом калію у розрахунку на К2О більше 40% мас.%, но не більше 62 мас.% у сухому безводному продукті, навантажені у залізничні вагони: загальною вагою 5146 т.
Початкова ціна83365200.00
Крок торгів(%)1.00
Стан торгівторги завершені
Кількість(не задано)
Інформація про процедуру торгів
Завершення прийому заявок2022-12-14 09:00:00
Початок подачі цiнових пропозицій2022-12-15 09:00:00
Інформація про порядок участі в торгах
Порядок участі у торгахФізична або юридична особа, яка виявила намір придбати лот, зобов’язана зареєструватися на веб-сайті. З моменту реєстрації, така особа набуває статусу користувача. Для участі в електронних торгах, користувач подає заявку на участь в електронних торгах та сплачує гарантійний внесок на рахунок Організатора.
Терміни та порядок внесення фінансового забезпеченняГарантійний внесок (у розмірі 10 відсотків від стартової вартості лоту) вважається сплаченим з моменту його зарахування на рахунок Організатора, але не пізніше ніж за одну добу до початку електронних торгів. У разі, якщо сума гарантійного внеску надійшла з порушенням строків, кошти підлягають поверненню платнику протягом п’яти робочих днів з дня їх зарахування на рахунок
Порядок ознайомлення з майномФактична адреса зберігання активу: зберігається у залізничних 74 вагонах: – станція «КОРОСТЕНЬ», Житомирська область. Порядок ознайомлення з активом: +38 (044) 290-08-41.
Умови оплатиПереможець електронних торгів протягом п'яти банківських днів з дня наступного за днем підписання протоколу електронних торгів зобов’язаний: 1) перерахувати кошти за придбаний актив на рахунок АРМА, вказаний у протоколі електронних торгів; 2) звернутися до АРМА, надати документальне підтвердження перерахування коштів за придбаний актив (лот) на рахунок АРМА, вказаний у протоколі електронних торгів. Переможець також сплачує Винагороду Оператора (сплата за послуги Оператора). Винагорода Оператора вираховується із гарантійного внеску, залишок якого перераховується на ранунок Переможця не пізніше ніж за 3 банківьських дня після повної сплати за лот. Винагорода Оператора встановлюється у відсотковому відношенні до ціни продажу лоту. Розмір Винагороди Органiзатора становить 5 відсотків ціни продажу лота, але не може бути більше ніж 200 розмiрiв прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.
Додаткова інформаціяВідомості про чинні обтяження щодо активу, зареєстровані в державних реєстрах, базах даних та/або інші обтяження, про існування яких стало відомо АРМА: відсутні. Визначена законом підстава передачі активу для реалізації: ухвали слідчого судді. Активи перебувають у митному режимі транзиту; АРМА не є платником ПДВ, реалізація активів здійснюється без оформлення податкової накладної. Дата публікації активу: 08.12.2022р. Контактні дані Організатора: ТОВ "Придніпров'є 2021", 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул. Полігонна, будинок 25А, офіс 201, +38 (099) 01 28 323, tbpridneprove@gmail.com
Прикладені файли
Прикладені файлиЗавантажити
Проект договораЗавантажити
Завантажити протоколи торгів